Intohimolla, taidolla ja luotettavasti.

Herkkukartano lyhyesti

Olemme vuonna 2018 perustettu elintarvikkeiden tukkumyyntiin erikoistunut yritys, jonka toiminnan kulmakiviä ovat luotettavuus ja innovatiiviisuus. Nuoresta iästämme huolimatta omaamme rautaisen ammattitaidon, ja kaikilla työntekijöillämme on pitkä kokemus alalta.

Haluamme luoda asiakkaidemme näköisiä ratkaisuja; räätälöimme tuotekokonaisuuksia asiakkaidemme toiveiden mukaan, asiakkaitamme kuunnellen. Luonnollisesti valikoimaamme kuuluvat myös logotuotteet, joiden laajasta valikoimasta löydät juuri sinun yrityksesi näköiset ratkaisut. Löydät meiltä myös erilaisia ratkaisuja elämäsi tärkeisiin hetkiin, sillä valikoimaamme kuuluvat mm. erilaiset häihin ja muihin tapahtumiin sopivat tuotteet- myös kuluttajamyyntinä.

Jälleenmyyntiverkostomme on valtakunnallisesti hyvin kattava, ja laajennamme sitä jatkuvasti- etsimme siis uusia jälleenmyyjiä verkostoomme alati. Mikäli olet kiinnostunut toimimaan jälleenmyyjänä tuotteillemme, ole rohkeasti yhteydessä ja mietitään yhdessä juuri sinun yrityksellesi sopiva tuotepaketti.

Ajankohtaista

Ystävänpäivä- ja pääsiäisvalikoima 2020 on julkaistu! Pyydä esite joko alueesi edustajalta tai sähköpostitse myynti@herkkukartano.fi!

Yhteystiedot

Myynti

Hanna Viita
0400-426650
hanna.viita@herkkukartano.fi


Alueet:

Pk-seutu
Uusimaa
Päijät-Häme
Kanta-Häme
Kymenlaakso

Myynti

Katja Nylund
050-4758669
katja.nylund@herkkukartano.fi


Alueet:

Uusimaa
Kanta-Häme
Kymenlaakso
osa Varsinais-Suomea

Myynti

Tomi Ropponen
0400-845676
tomi.ropponen@herkkukartano.fi


Alueet:

Etelä-Pohjanmaa
Pohjanmaa
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Varsinais-Suomi
Lappi
Koillismaa

Myynti

Jari Hartikainen
050-5780276
jari.hartikainen@herkkukartano.fi


Alueet:

Pirkanmaa
Itä- ja Keski-Suomi
Kainuu

Myynti

Hanna Talso
050-5128094
hanna.talso@herkkukartano.fi


Asiakaspalvelu,
laskutus
ja varasto

Ota yhteyttä

Tilaa esite

Esitteen voit pyytää sähköisenä tai postitse joko alueesi edustajalta tai asiakaspalvelustamme: p. 050-5128094 tai myynti@herkkukartano.fi. Voit myös täyttää sähköisen yhteydenottolomakkeen ja kirjoittaa aiheeksi ”Esite”.